Peníze po internetu prohlížením reklamních internetových stránek!

8. listopadu 2008 v 22:27 |  PENÍZE prohlížením stránek!!!
Je zde dobrý způsob. V zásadě jde o to, že kliknete na odkaz a na několik vteřin se otevře nová webová stránka. Po uplynutí za to dostanete zaplaceno. Nikdo Vám nezakazuje se na tento web koukat, po tu krátkou dobu si můžete dělat co chcete. A co z toho mají oni? Tím klikáním se firmy na internetu zviditelňují. Čím víc lidí na jejich stránku klikne, tím lépe se zobrazují ve vyhledávačích. Navíc mívají na svých stránkách reklamu, za kterou dostávají peníze, takže opět: čím víc lidí na jejich web klikne, tím vyšší je pravděpodobnost, že kliknou i na tu reklamu. Nejezděte daleko do zahraničí, ani není zapotřebí chodit na úrad práce. Práce doma, vydělejte si i vy rychlý prachy, rychly výdělek!

NEJDŘÍVE si musíte založit internetový účet kam Vám budou chodit vydělané peníze, nejpoužívanější je AlertPay, popřípadě PayPal. Z tohoto účtu, který je bezplatný si pak můžete zaslat peníze prímo na Váš účet v ČR, nebo přímo přes tento účet platit a nakupovat na internetu.

Na stránce AlertPay.com nejprve kliknete na "Sign Up". Tento odkaz se nachází uplně nahoře na tomto webu. Zde si vyberte základní účet Personal Starter, na který můžete obdržet měsíčně až 400 dolarů a za rok celkem 2000 dolarů. Pokud tento limit budete prevyšovat, tak se Vám automaticky rozšiří na vyšší účet. Systém PayPal je od 17.6.2005 dostupný i pro uživatele z ČR. Dále můžete zasílat peníze na jakýkoliv jiný PayPal účet nebo pouze na emailovou adresu. Za PayPal účet ani za platby se neplatí žádné poplatky. Poplatky totiž platí pouze příjemci plateb.
Pokud potřebujete návod na registreci, podívejte se do rubriky "PENÍZE prohlížením stránek" a tam najdete postup.

Reklama, stránky které je poskytují

Těchto stránek je více, a samozřejmně na čím více stránek jste, tím větší výdělek. Ještě vysvětlím, co znamená slovo referál. Je to člověk, který se zaregistruje pod vámi. Každé jeho kliknutí se připisuje i na váš účet. Když jeho denní výdělek bude 10 centů, vyděláte je automaticky i vy. Čím více referálů, tím větsí vydělek.
Pokud odklikáte všechny reklamy ve v uvedených programech máte možnost přibližně vydělat:
  • Za 1 den: 50.40 Kč
  • Za 1 měsíc: 1 512 Kč
Budete-li mít u každého programu 10 referalů, máte možnost vydělat:
  • Za 1 den: 451.46 Kč
  • Za 1 měsíc: 13 543.81 Kč

Stránky poskytující reklamy


Všechny tyto stánky už zaplatily a mají prokázanou platbu.


TOP stránky:

1. NeoBux - registrace zde
2. BuxOut -registrace zde
3. ThinkBux - registrace zde
4. Earn3 - registrace zde
5. Uronlinebux - registrace zde
6. B-U-X.net - registrace zde
7. 10Bux - registrace zde
8. Extra10 - registrace zde
9. BuxUp - registrace zde
10. BuxP - registrace zde
11. PaidClicks - registrace zde
12. SpurgeBux - registrace zde
Vždy vyhledávejte Registration nebo Join na stránkách. Tam kde uvidíte že Vás někdo doporučil (eferred) "citronekX" tak to prosím ponechte. Pokud budete vykazovat silný výdělky, budu Vám taktéž přispívat. =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama